IMG-20190131-WA0010Všechny vás moc zdravím a vítám vás na svých cestovatelských stránkách. Jmenují se articulus, což latinsky znamená článek. Mojí posedlostí a vášní je cestování, objevování dalekých krajin, sbírání zajímavých informací z destinací, které jsem navštívila a následné psaní článků.

Jmenuji se Magdaléna a moje láska v cestování se postupem času přenesla do mojí práce, kterou vykonávám. Pracovat pro různé cestovní kanceláře mi přináší nejen obohacení, ale také cenné zkušenosti. Když nějaké místo navštívím, chci ho poznat do nejmenších detailů. Zajímám se o historii místa, zajímavé informace, které jen tak nenajdete a o celkovou atmosféru. Před nějakou chvíli jsem začala psát články, které mi přinášejí obrovskou radost. A právě o tuto radost jsem se chtěla s vámi podělit. Chci svým psaním jednoduše udělat někoho šťastnějším a přenést ho do vůní dálek.

Jsem opravdu ráda, že jste navštívili moje stránky. Doufám, že vás moje články obohatí, inspirují či přinesou cenné rady při cestách. Zážitky z cest jsou totiž k nezaplacení, nikdo je nám už nikdy nevezme a zůstanou v nás po celý život. Nejlepší investice je zkrátka do zážitků.